Negocjatorzy Karty Dużej Rodziny


Województwo Osoba do kontaktu Nr telefonu E-mail
Centrala/Biuro – KARTA DUŻEJ RODZINY Anna Tanowska 732 988 446 anna.tanowska@3plus.pl
Specjalista ds. wsparcia Partnerów Strategicznych Karolina Sokólska 732 988 450 karolina.sokolska@3plus.pl
Negocjatorzy Partnerów Strategicznych Agnieszka Domańska
E. i I. Majchrzak
Iwona Olszówka
Bożena Pietras
Anetta Sitkiewicz
Sylwia Talik
732 988 452
732 988 404
732 988 453
798 660 513
503 409 353
732 988 442
agnieszka.domanska@3plus.pl
ireneusz.majchrzak@3plus.pl
iwona.olszowka@3plus.pl
bozena.pietras@3plus.pl
anetta.sitkiewicz@3plus.pl
sylwia.talik@3plus.pl
Dolnośląskie
Osoba odpowiedzialna za region
Lilianna Sicińska 732 988 479 lilianna.sicinska@3plus.pl
Kujawsko-pomorskie
Osoba odpowiedzialna za region
Grażyna i Leszek Czerwińscy 732 988 478 grazyna.czerwinska@3plus.pl
leszek.czerwinski@3plus.pl
Lubelskie
Osoba odpowiedzialna za region
Bożena Pietras 798 660 513 bozena.pietras@3plus.pl
Lubuskie
Osoba odpowiedzialna za region
Lilianna Sicińska 732 988 479 lilianna.sicinska@3plus.pl
Lubuskie Anna Kubaczyk 796 455 456 anna.kubaczyk@3plus.pl
Łódzkie
Osoba odpowiedzialna za region
Sylwia Skóra 732 988 462 sylwia.skora@3plus.pl
Łódzkie Marta Kuźba 732 988 467 marta.kuzba@3plus.pl
Małopolskie
Osoba odpowiedzialna za region
Iwona Nowak-Olszówka 732 988 453 iwona.olszowka@3plus.pl
Mazowieckie
Osoba odpowiedzialna za region
Anetta Sitkiewicz 503 409 353 anetta.sitkiewicz@3plus.pl
Opolskie
Osoba odpowiedzialna za region
Lilianna Sicińska 732 988 479 lilianna.sicinska@3plus.pl
Podkarpackie
Osoba odpowiedzialna za region
Anna i Konrad Pniak 732 988 431 anna.pniak@3plus.pl
konrad.pniak@3plus.pl
Podlaskie
Osoba odpowiedzialna za region
Grażyna i Leszek Czerwińscy 732 988 478 grazyna.czerwinska@3plus.pl
leszek.czerwinski@3plus.pl
Pomorskie
Osoba odpowiedzialna za region
Elżbieta i Ireneusz Majchrzak 732 988 404 ireneusz.majchrzak@3plus.pl
Śląskie
Osoba odpowiedzialna za region
Sylwia Talik 732 988 442 sylwia.talik@3plus.pl
Śląskie Monika Kolarzyk 504 820 485 monika.kolarzyk@3plus.pl
Świętokrzyskie
Osoba odpowiedzialna za region
Agata i Krzysztof Zakrzewscy 887 525 098 krzysztof.zakrzewski@3plus.pl
Świętokrzyskie Marta i Albin Wróblewski 500 073 437 marta.wroblewska@3plus.pl
Warmińsko-mazurskie
Osoba odpowiedzialna za region
Elżbieta Miłoszewska (89) 512 61 55, 732 988 377 elzbieta.miloszewska@3plus.pl
Wielkopolskie
Osoba odpowiedzialna za region
Sylwia Talik 732 988 442 sylwia.talik@3plus.pl
Zachodniopomorskie
Osoba odpowiedzialna za region
Elżbieta i Ireneusz Majchrzak 732 988 404 ireneusz.majchrzak@3plus.pl
Zachodniopomorskie Anna Karawasilis 607 339 083 anna.karawasilis@3plus.pl
Zachodniopomorskie Piotr Chwalisz 603 883 759 piotr.chwalisz@3plus.pl

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl