Negocjatorzy Karty Dużej Rodziny


       

Obszar 

Osoba do kontaktu

 Nr telefonu

 E-mail

Cała Polska

Negocjatorzy 
Partnerów 
Strategicznych 

Agnieszka Domańska
Elżbieta i Ireneusz Majchrzak
Iwona Nowak-Olszówka
Bożena Pietras
Anetta Sitkiewicz
Sylwia Talik

732 988 452
732 988 404
732 988 453
732 988 475
503 409 353
732 988 442

agnieszka.domanska@3plus.pl
ireneusz.majchrzak@3plus.pl
iwona.olszowka@3plus.pl
bozena.pietras@3plus.pl
anetta.sitkiewicz@3plus.pl
sylwia.talik@3plus.pl

Dolnośląskie

Lilianna Sicińska
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 479

lilianna.sicinska@3plus.pl

Kujawsko-pomorskie

Grażyna i Leszek Czerwińscy
Osoby odpowiedzialne za region

732 988 478

grazyna.czerwinska@3plus.pl
leszek.czerwinski@3plus.pl

Lubelskie

Bożena Pietras
Osoba odpowiedzialna za region

798 660 513

bozena.pietras@3plus.pl

Lubuskie

Lilianna Sicińska
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 479

lilianna.sicinska@3plus.pl

Lubuskie

Anna Kubaczyk

796 455 456

anna.kubaczyk@3plus.pl

Łódzkie

Sylwia Skóra
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 462

sylwia.skora@3plus.pl

Małopolskie

Iwona Nowak-Olszówka
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 453

iwona.olszowka@3plus.pl

Mazowieckie

Anetta Sitkiewicz
Osoba odpowiedzialna za region

503 409 353

anetta.sitkiewicz@3plus.pl

Mazowieckie

Agnieszka Domańska

732 988 452

agnieszka.domanska@3plus.pl

Mazowieckie

Marcin Dębowiak

503 409 295

marcin.debowiak@3plus.pl

Opolskie

Lilianna Sicińska
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 479

lilianna.sicinska@3plus.pl

Podkarpackie

Anna i Konrad Pniak
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 431

anna.pniak@3plus.pl
konrad.pniak@3plus.pl

Podlaskie

Grażyna i Leszek Czerwińscy
Osoby odpowiedzialne za region

732 988 478

grazyna.czerwinska@3plus.pl
leszek.czerwinski@3plus.pl

Pomorskie

Elżbieta i Ireneusz Majchrzak
Osoby odpowiedzialne za region

732 988 404

ireneusz.majchrzak@3plus.pl

Śląskie

Sylwia Talik
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 442

sylwia.talik@3plus.pl

Śląskie

Monika Kolarzyk

504 820 485

monika.kolarzyk@3plus.pl

Świętokrzyskie

Agata i Krzysztof Zakrzewscy
Osoby odpowiedzialne za region

887 525 098

krzysztof.zakrzewski@3plus.pl

Warmińsko-mazurskie

Grażyna i Leszek Czerwińscy
Osoby odpowiedzialne za region

732 988 478

grazyna.czerwinska@3plus.pl
leszek.czerwinski@3plus.pl

Wielkopolskie

Sylwia Talik
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 442

sylwia.talik@3plus.pl

Zachodniopomorskie

Elżbieta i Ireneusz Majchrzak
Osoba odpowiedzialna za region

732 988 404

ireneusz.majchrzak@3plus.pl

 

 

 

 

Centrala/Biuro

Anna Tanowska

732 988 446

anna.tanowska@3plus.pl

Specjalista ds. wsparcia 
Partnerów Strategicznych

Karolina Sokólska

732 988 450

karolina.sokolska@3plus.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl