Negocjatorzy Karty Dużej Rodziny


Województwo

Osoba do kontaktu

Nr telefonu

E-mail 

Centrala/Biuro – KARTA DUŻEJ RODZINY 

Anna Tanowska 

732 988 446 

anna.tanowska@3plus.pl 

Specjalista ds. wsparcia Partnerów Strategicznych

Karolina Sokólska

732 988 450

karolina.sokolska@3plus.pl

Negocjatorzy Partnerów Strategicznych

Agnieszka Domańska

Elżbieta i Ireneusz Majchrzak

Iwona Nowak-Olszówka

Bożena Pietras

Anetta Sitkiewicz

Sylwia Talik

732 988 452

732 988 404

732 988 453

732 988 475

503 409 353

732 988 442

agnieszka.domanska@3plus.pl

ireneusz.majchrzak@3plus.pl

iwona.olszowka@3plus.pl

bozena.pietras@3plus.pl

anetta.sitkiewicz@3plus.pl

sylwia.talik@3plus.pl

dolnośląskie/Osoba odpowiedzialna za region

Lilianna Sicińska 

732 988 479 

lilianna.sicinska@3plus.pl

kujawsko-pomorskie /Osoba odpowiedzialna za region

Grażyna i Leszek Czerwińscy

732 988 478 

grazyna.czerwinska@3plus.pl

leszek.czerwinski@3plus.pl

lubelskie/Osoba odpowiedzialna za region

Bożena Pietras 

798 660 513 

bozena.pietras@3plus.pl

lubuskie/Osoba odpowiedzialna za region

Lilianna Sicińska 

732 988 479 

lilianna.sicinska@3plus.pl

lubuskie

Anna Kubaczyk

796 455 456

anna.kubaczyk@3plus.pl

łódzkie/Osoba odpowiedzialna za region

Sylwia Skóra 

732 988 462 

sylwia.skora@3plus.pl

łódzkie

Marta Kuźba

732 988 467

marta.kuzba@3plus.pl

małopolskie/Osoba odpowiedzialna za region

Iwona Nowak-Olszówka 

732 988 453 

iwona.olszowka@3plus.pl

mazowieckie/Osoba odpowiedzialna za region

Anetta Sitkiewicz

503 409 353

anetta.sitkiewicz@3plus.pl

mazowieckie

Agnieszka Domańska

732 988 452

agnieszka.domanska@3plus.pl

mazowieckie

Marcin Dębowiak

503 409 295

marcin.debowiak@3plus.pl

opolskie/Osoba odpowiedzialna za region

Lilianna Sicińska

732 988 479

lilianna.sicinska@3plus.pl

podkarpackie/Osoba odpowiedzialna za region

Anna i Konrad Pniak 

732 988 431 

anna.pniak@3plus.pl

konrad.pniak@3plus.pl

podlaskie/Osoba odpowiedzialna za region

Grażyna i Leszek Czerwińscy 

732 988 478 

grazyna.czerwinska@3plus.pl

leszek.czerwinski@3plus.pl

pomorskie/Osoba odpowiedzialna za region

Elżbieta i Ireneusz Majchrzak 

 

 

732 988 404 

ireneusz.majchrzak@3plus.pl 

śląskie/Osoba odpowiedzialna za region

Sylwia Talik 

732 988 442 

sylwia.talik@3plus.pl

śląskie 

Monika Kolarzyk 

504 820 485

monika.kolarzyk@3plus.pl 

świętokrzyskie/Osoba odpowiedzialna za region 

Agata i Krzysztof Zakrzewscy 

887 525 098 

krzysztof.zakrzewski@3plus.pl

świętokrzyskie 

Marta i Albin Wróblewski

500 073 437 

marta.wroblewska@3plus.pl 

warmińsko-mazurskie /Osoba odpowiedzialna za region

Elżbieta Miłoszewska 

(89) 512 61 55, 732 988 377 

elzbieta.miloszewska@3plus.pl 

wielkopolskie /Osoba odpowiedzialna za region

Sylwia Talik 

732 988 442 

sylwia.talik@3plus.pl

zachodniopomorskie /Osoba odpowiedzialna za region

Elżbieta i Ireneusz Majchrzak 

732 988 404 

ireneusz.majchrzak@3plus.pl 

zachodniopomorskie

Piotr Chwalisz

603 883 759

piotr.chwalisz@3plus.pl

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl