Najszybszym sposobem na zgłoszenie swojej firmy do partnerstwa w programie KDR jest kontakt z negocjatorem regionalnym. Namiary na negocjatorów z konkretnych województw można znaleźć tutaj.
Innym sposobem zgłoszenia jest wypełnienie formularza w portalu EMPATIA.
Tak. Nie pobieramy żadnych opłat za przystąpienie i trwanie w programie.
Wysokość i rodzaj zniżki to dobra wola partnera, przy czym decyzja partnera musi być zatwierdzona przez Departament Rodziny MRPIPS w procesie oceny formalnej i merytorycznej wniosku.
Nie. Ministerstwo w żaden sposób nie partycypuje w refundowaniu zniżki udzielanej przez partnera.
Umowa zawierana jest na czas nieokreślony lub na okres przynajmniej jednego roku, a każdej ze stron umowy przysługuje prawo rozwiązania niniejszej umowy z zachowaniem jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia.
Biuro KDR pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Anna Tanowska, tel.: 732 988 446
Karolina Sokólska, tel.: 732 988 450
e-mail: biuro_kdr@3plus.pl
W przypadku chęci zmiany wysokości zniżki lub liczby oddziałów, w których zniżka jest udzielana, skontaktuj się z negocjatorem odpowiedzialnym za dany region lub Biurem KDR.
Związek Dużych Rodzin (ZDR) "Trzy Plus" wygrał konkurs Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (MRPIPS) na obsługę programu KDR w latach 2020-2021.
Tak więc umowa na partnerstwo w programie zawierana jest pomiędzy ZDR "Trzy Plus" – realizującym zadanie powierzone przez MRPIPS – a danym partnerem.
Z ramienia ZDR umowy są podpisywane przez negocjatorów regionalnych na mocy otrzymanych upoważnień do wykonywania tej czynności.